[]

Antakya’dan hediyelik ne alınır?

Birkaç gün içinde İzmir’e dönüyorum. Özellikle yolda bozulmayacak, yükte hafif hediyelikler tercihim olur. Baharat vs olabilir, nereden almam gerektiğini de belirtirseniz çok sevinirim.

Teşekkürler :)


 
Habib i Neccar camisi çaprazında el sanatları teşhir ve satış merkezi var ilginizi çekerse oradan bir şeyler alabilirsiniz.
Ufak renkli taşlarla mozaikler var mesela benim hoşuma gitmiş almıştım. Orayı tavsiye edebilirim.

Baharat vesaire şeyler için zaten büyük çarşıdan bir şeyler alabilirsiniz.
  • emcekare olmadi einstein olsun bari  (07.11.20 17:33:52) 
El sanatları atölyelerinden mozaik kolye almıştım, güzel şeyler var. Bu tarz: www.picuki.com
www.picuki.com

Bir de defne sabunları var güzel kokulu, küçük boylarından alabilirsiniz.
  • kostüm çok güzel prenses misiniz  (07.11.20 17:57:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.