[]

Yurt dışından ödeme nasıl alabiliriz

Müşterilerden ödeme almak için Paypal hesabı gerekiyor ama bizim paypal hesabımız yok; olan bir kişi bulsak ödeme onun hesabına geçse o da bizim Türkiye'deki bankalardan birine parayı yollayabiliyor mu? Bu mümkünse bir kesinti falan olur mu? Biz Paypal açamıyoruz diye biliyorum 2016'da yasaklandığı için.
 
payoneer var ikna edebilirseniz karşı tarafı, kullanışlı.


  • anarsika  (07.11.20 14:39:36) 
Tutturuyorlar Paypal diye hocam, sağ olun öneri için yine de.


  • vedatchilipeppers  (07.11.20 14:41:13) 
ben moneygram ile alıyorum.


  • rose parks  (07.11.20 14:45:00) 
direkt banka havalaesi yapsin.


  • duygusuzromantik  (07.11.20 15:01:49) 
ciddi kesinti oluyor banka ile yollayınca. seneler önce bana almanya'dan 100 euro gelmişti, 15 euro'sunu kesmişlerdi.


  • hlot  (07.11.20 15:04:52 ~ 15:05:29) 
Bir tanıdığım kendi yurt dışı Paypal hesabından benim Türkiye'deki banka hesabına para gönderebilir mi?


  • vedatchilipeppers  (07.11.20 15:06:28) 
"Bir tanıdığım kendi yurt dışı Paypal hesabından benim Türkiye'deki banka hesabına para gönderebilir mi?"

Elbette.

Hatta kendisine küçük de olsa bir komisyon verebilirsiniz.
  • Avoiding The Puddle  (07.11.20 15:27:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.