[]

Şehir Kitapları Kütüphanesi var mı?

Türkiye'de yalnızca tek şehre dair kitapların/belgelerin olduğun bir kent kütüphanesi veya haneleri var mı?
 
Açık mı bilmiyorum ama İstanbul Kitaplığı (Çelik Gülersoy Vakfı) vardı.


  • cosmicstring  (06.11.20 16:15:13) 
ankara kent kütüphanesi var
eksisozluk.com

  • ankara06  (06.11.20 16:28:26) 
İzmir için: www.apikam.org.tr


  • nundu  (06.11.20 17:04:41) 
Konya ya dair her şeyi toplayan biri var,çok uzun senelerdir topluyor ama sergiliyor mu bilmiyorum.çeşitli şehirlere ait toplayan bu tarz adamlar var bildiğim.

İstanbul için en iyi koleksiyon point hotel e ait.otelin bir bölümü sahaf adı altında buna ayrılmış ve çok nadir eserler var.point hotel sahaf yazıp inceleyebilirsin.

Hatta buradan benim hayalimi gerçekleştirmiş oldukları için bir teşekkür edeyim,sağolsunlar,varolsunlar.

www.pointhotel.com
  • duptıs  (06.11.20 17:22:51) 
bursa'da şehir kütüphanesi'nde bursa belgeliği var.


  • black holes in the sky  (06.11.20 21:09:17) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.