[]

İnternetten alınan kombinin fiyatına montaj ücreti dahil mi?

Bir de kombi montaj ücreti ne kadar ortalama?
 
Hayır montaj dahil değil özel bir kampanya yoksa, bazen eski kombiyi almak şartıyla montaj yapabiliyorlar.

Ama montaj sonrası servisin gelip devreye alması ücretsiz, tabi gaz firmasından aldığınız onay belgesinden sonra. Belgeyi görmezse servis kombiyi devreye almaz.

Aynı marka kombi aldıysanız ve garantiye ihtiyacım yok derseniz gaz firmasına bildirmeden de bağlatabilirsiniz.

Montaj + montaj ekipmanlar + başvuru 400-500 lira olur sanırım şu sıralar.
  • John Bloor  (06.11.20 16:02:01) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.