[]

Macbook ve Microsoft Word

Merhaba. Bir üniversitede yüksek lisans öğrencisiyim fakat Macbook'taki Pages uygulaması ve Google Docs makale yazarken tabloları APA formatında yapmama izin vermiyor.

Hocam da Mac kullanıyor, Word açıp formatı kolayca düzenlediğini görünce ben de yüklemek istedim.

Bunu en kolay nasıl yapabilirim? Microsoft'un sitesinden direkt satın almam mı gerekiyor?

Teşekkürler.

 
evet en kolayı o.


  • jelly bear  (05.11.20 21:31:09) 
üniversite maili ile eğitim için office'i ücretsiz alabiliyor olmanız lazım. Kurumunuzun anlaşmasına da bağlı olabilir ama bi kontrol edin.


  • cervuetta  (05.11.20 21:49:58) 
google'a mac için office yazın. epey ucuz keyler var onlardan alın. mis.


  • unidentified  (05.11.20 23:16:39) 
Üniversite e-postası ile eğitim Office’i +1. Biraz araştırırsanız ücretsiz olarak edinebilirsiniz.


  • microfiction  (06.11.20 01:13:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.