[]

Einhell mi yoksa Stanley mi daha kaliteli?

Titreşimli zımpara alacağım da.
 
tabii ki stanley

einhel alman gözüken çakma bi çin malı ayarında bi marka. istisnasız kim ne aldıysa memnun kalmadı.

stanley'in dünya üzerinde oldukça kaliteli makinaları el aletleri var. stanley'in de çakması çıkmıştır dikkat et.

ayrıca titreşimli zımpara alacaksan bosch gibi markalar iyidir, bosch, dewalt, makita vb...
  • killerbee  (05.11.20 20:16:15 ~ 20:17:01) 
stanley üst sınıftır.
einhell ikinci sınıftır.
bosch'un servis olayı daha iyidir yalnız.
  • etna  (05.11.20 20:35:17) 
ya zaten alacağın titreşimli zımparaysa ne aldığının hiç bi önemi yok, çok dandik bi alet.

tank zımpara olmadığı sürece hiç birinden bi mucize bekleme. titreşimli zımparayı akşama kadar sürttür tank zımparanın 1 dakika çalışmasını yakalamaz ama mevbur kullanılıyor ufak yüzeylerde, dar yüzeylerde falan.

bosch al parana göre geç.
  • killerbee  (05.11.20 21:12:47 ~ 21:13:37) 
Ahşap yakma sanatı için alacağım ürünü. işin ustaları, titreşimli zımpara öneriyor. Kendisi Makita kullanıyor ama dolar uçtu. O yüzden ben Stanley alacağım sanırım. Teşekkürler.


  • mezarkabul  (05.11.20 23:24:28) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.