[]

Tuzla'da kırmızı toprakta koşu yapılabilecek bir yer var mı?

Merhabalar

Cumartesi günü istanbul maratonu için 10k koşmam gerekiyor da, tuzla civarında kırmızı toprakta koşu yapabileceğim bir yer var mıdır?


 
sahilde tahminimce 500 metre civarı bir parkur var ancak bence 10k koşmak için pek uygun değil. parkurda çok fazla çukur vs. var, dikkat edilmezse sorun çıkartabilir. ayrıca bakımsız olduğu için 50-60 metrede bir parkuru ot,çim vs bürüyor, araya çok sayıda yol giriyor-çıkıyor vs. yine de isterseniz bir bakın. az trafikli bir asfalt daha fazla iş görebilir.


  • semyasa  (05.11.20 20:08:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.