[]

İstanbul Maratonu günü Sabiha Gökçen'e ulaşım

Arkadaşlar,

Pazar günü İstanbul Maratonu varmış ve o gün sabah 10-11 gibi Sabiha Gökçen'den uçağım kalkacak.

Sabiha Gökçen'e Beşiktaş'tan geçeceğim. Yollar kaçta kapatılacak? Trafik durumu sabah saatlerinde nasıl olur?

Uçuşu C.tesi'ye mi almalı?
Ne yapmalı?

 
Vapurla anadolu yakasına geçsen? Trafik sorunun azalır.


  • godless frog  (05.11.20 17:52:05) 
Gayrettepe metro'dan 4 levent'e gidip, oradan e-3'e binmek en mantıklı olanı. www.iett.istanbul 4 levent'ten 7.10 ve 7.30'da kalkan seferlerden birine binersiniz uçağın saatine göre.


  • austra  (05.11.20 18:52:20) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.