Konya da ki süt banyosu? Bu firmalar Torkuya süt veriyor muduru?

İnternette Konya da olduğu söylenen bir süt firması çalışanı sütle banyo yapmakta. Bu firmanın Torkuya süt verme ihtimali nedir?

www.sozcu.com.tr

Uretimciler daha net bilgi verir ama o sutun satisa sunuldugunu sanmiyorum evet hos degil ama birisi onu icmemistir. O kadar ufak bir miktar sut uretim surecinden ayrilmissa geri girmez sisteme bence

  • proletarier aller lander vereinigt euch  (05.11.20 15:42:12)
Ben de atık süt olabileceğini düşünüyorum.

  • pass  (05.11.20 15:59:12)
Trt belgesel'de sütün hikayesi diye bir belgesel vardı ve yanılmıyorsam torku fabrikasından görüntüler çekilmişti. Orda da direkt sütü kendi ineklerinden alıyorlardı. Birde epey analiz vs. yapılıyordu süte tabiki işin görünmeyen kısmı olarak müstahsilden ya da süt toplama merkezlerinden süt alıyorlar mı bilemiyorum.

bu da belgeseli:

www.youtube.com
  • joehigashi  (05.11.20 16:21:27 ~ 16:21:57)
torkuya süt verme imkanı, durumu yok videodaki şirketin.

  • oz suser  (05.11.20 19:42:03)
Atık süt olup olmamasının bir önemi yokki. Bu videodaki görüntü atık sütle çekilmiştir, yarın atık olmayan sütle de çekilme ihtimali yüksek. Mevzu bir süt üretim tesisinde böyle bir görüntünün çekilebiliyor olması.

  • battal gemalmaz  (05.11.20 20:06:19)
kirsehirhaberturk.com

"Bu tedarikçilerin ürettiği süt ve süt ürünleri İçim, Dost, Pervin, Laktika, Ayca, Berberoğlu ve Osmanlı markalarıyla satılıyor." demiş haberde.
  • koskoca kirpi  (08.11.20 18:44:40)