[]

Sohbet yayınları için orijinal bir isim arıyorum. Fikirleriniz?

Merhabalar

Yazılım, programlama, kodlama vb. konularda, konuğumla oluşturacağım bir sohbet yayınına orijinal ve hoş bir isim arıyorum başlık olarak. Başlarda "Yazılım Sohbetleri" diye düşünmüştüm ama bunu hali hazırda yapan kişiler olduğu için kullanmak istemedim.

Fikri olan var mı?

 
Yazılım üzerine konuşmalar?


  • the guy from batman  (04.11.20 13:34:14) 
"Noktalı virgül"


  • cosmicstring  (04.11.20 13:40:03) 
Derleyenler


  • sertac akin  (04.11.20 13:43:12) 
Kod Adı: Sohbet

Hadi eyv :)
  • aynabugusu  (04.11.20 14:05:15) 
Commenting

Yazılım ve programlamadan hiç anlamamama rağmen jargonu araştırdım ve böyle bir terim buldum. Bence cuk oturacak.
  • le jeune turc  (04.11.20 16:05:15 ~ 16:06:19) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.