[]

Sadece ellerim ve ayaklarım üşüyor. Fikirleriniz / tavsiyeleriniz ?

Merhabalar

İstanbuldayım, henüz kombi yakmıyorum (siz yakıyor musunuz ki?) İçeride t-shirt ile durabiliyorum, üşümüyorum böyle ama ellerim ve ayaklarım buz gibi resmen.

Pekmez mi içsem ne yapsam, var mı tavsiyeleriniz?

 
Pekmeze limon sık iç. Kansız kalmışın.


  • 1bir1bir1  (03.11.20 10:57:57) 
Sadece tişört ince kalıyor bana. Polar falan giyiyorum. Yine de kombi açmak gerekiyor artık. Evin yönü ve yüksekliği önemli tabii. Güneşi güzel alıyorsa gerekmeyebilir belki.


  • pass  (03.11.20 11:22:24) 
Bence de artık kombi vakti geldi.


  • aynenbencede  (03.11.20 13:40:18) 
Evimiz güney cephe olduğu için İstanbul'da bugüne dek güneşle ve kombiyi açmadan idare ettik ama, bugün hava kapalı olunca kombiyi açtık, yoksa ısınmadı ev.


  • gmzo  (03.11.20 13:47:34) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.