Epilasyon

Alexander olanını kullandım 3 sene önce, eh işte denebilir ama kesin çözüm falan değil hatta alakası yok. Sakal altı boğaz ve kulak iç kısmında siyah tüyler var , ayrıca burun üstünde tek tük kıl var, bunları ağdaydı makinaydı almak insanı bıktırıyor. İğneli lazer vs diyorlar, ciddi anlamda böyle spesifik bölgeler için kesin çözüm var mı, tutup bacak kıllarını komple alsın demiyorumda , toplasan 100 tane kıl kökü işte bu bölgede saydıklarım, ama beni rahatsız ediyorlar, bunun kesim çözümü var mı.

İğneli epilasyon yapan yerlerle görüşün ama tıp fakültesi diploması olmasına dikkat edin, ciddi eğitim gerekiyor bunun için lazer gibi değil. Kılların çıkış yönünü görmeleri gerektiği için uzamış şekilde gidin.

  • diffarentiationation  (03.11.20 01:50:12)
İğneliyi yüze yaptırtmak riskli iş. 3-4 gün su değmemesi lazım. Yaranın kabuk bağlaması ve düşmesi 15 gün falan sürüyor. Bu süreçte güneş görmemesi lazım, kabukların doğal bir şekilde düşmesi gerekiyor. İzin tamamen geçmesi(geçmeme ihtimali de var) ise aylar sürüyor. İlla yaptırtacaksan işinin ehli bir yerde önce kulağa yaptırt. Bu tecrübeye göre yüze yaptırtıp yaptırtmama kararını alırsın.

  • the coon  (03.11.20 02:19:09)
İğneli+1
Yüzüme ve vücuduma İğneli yaptırdım. Vücudumda nokta gibi kabuklanma olurken yüzümde hic olmadı. Cunku yapan kişi buna göre ayarlıyor. Kabuk olsun olmasın, güneşten sakının. Emin değilseniz seansı kisa tutun, zaten dakika başına ücret ödeniyor. Cene gibi derisi ince olmayan yerlerde deneyin

  • ya volna  (03.11.20 16:32:54)
Peki işe yarıyor mu, alexanderda 2 ay çıkmıyor sonra aynı devam, iğneli bitiriyor mu ?

  • docrivers  (03.11.20 16:37:23)
İğneyi kilin köküne batirip elektrik verip kökü yakıyorlar, o yuzden kesin bir çözüm. Yapan kişi kökü iskalayabilir, o yuzden ayni yerden bir iki defa geçerler. Benimkileri tamamen bitirmedi, tek tük kalanlar oldu. Onlar da zayifladiklari icin rahatsiz etmiyorlar. Normalde 3-5 seans sonrasi lazer de bitirir, ama yuzde farkli oluyor galiba, benim sarı yuz tüyleri siyahlastirmisti o yuzden iğneliyle devam etmiştim.

  • ya volna  (03.11.20 16:49:47)