[]

karnıbaharla brokoli aynı suda haşlanır mı

haşlayıp dolaba koyup tavukla yiyeceğiz birkaç gün. öyle yemeklik değil yani biraz diri de olabilir. kaç dakika haşlamak gerekir bir de?
 
haşlanır


  • hazen  (02.11.20 21:19:55) 
10 dakika sorna kontrol edin ben o kıvamı seviyorum ne çok ölü ne çok diri oluyor.
Haşlanır elbette.
Ben haşlayıp çıkarınca üzerine yoğurt + knorr sarımsaklı salata sosu kullanıyorum etle çok severek yiyiyoruz.
Suyu kokar ama süzerek saklayın
  • cilekli pasta  (02.11.20 21:21:12) 
Haşlanır. Ben 4 dk’dan fazla haşlamam. Çıkarıp buzlu suya atıp sonra süzüp saklarsan sorun olmaz.


  • giovanne  (02.11.20 21:40:40) 
At gitsin yav, o ikisini de yiyen her türlü yer zaten. Öğğğk.

İmza:
Etobur insan
  • antihero  (02.11.20 23:47:38) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.