[]

Tuzla - Gebze civarında dış mekan çekim yapabileceğimiz sahil yeri?

Merhabalar

İnsanların gelip rahatsız etmeyeceği, oturabileceğimiz, ve genel kısa videolar çekebileceğimiz bir yer var mı tavsiye olarak? Tuzla marina da olur mu mesela sahilinde böyle bank vs. var mı oturabileceğimiz?


 
tuzla mercan sahili

bu konumdaki sahil de güzel: goo.gl
  • kitap arasında kalmış silgi tozu  (02.11.20 13:37:42 ~ 14:25:59) 
tuzla mercan sahili +1

cadı bar'ın olduğu taraflar çok sakin ve manzarası güzeldir.
  • barabas  (02.11.20 14:09:38 ~ 14:10:02) 
tuzla mercan sahilinde oturuyorum, güvenlik sizi çıkarır. dış mekan çekim yapmak yasak tabi profesyonel ekipman getirip dikkat çekecekseniz.

ben gelinken beni evimin önünden çıkarmaya çalıştılar hatta, ağızlarına çarpıyodum bi tane.
  • kenarortay  (02.11.20 15:56:30 ~ 15:57:18) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.