[]

Kısa ve ince çorap arıyorum

Ön not: sizlanmalarimi okumak istemiyorsaniz son paragrafa gidebilirsiniz.

Decathlon'da artengo marka corabin bir modeli vardi, cok iyiydi. İnce, astarsiz. 13-15 tane almistim ve 2-3 sene boyunca goturduler beni. Cok memnundum.

2 sene once coraplari anlamadigim bir bicimde kalinlastirdilar. Guya dayaniklastirmak icin ic kisma havlu (diyorlar) eklediler ama eskisi gayet dayanikliydi zaten ve de kimileri ince dese de yazin giyilemeyecek kadar kalinlar. Bir de o havlu kisimlari dokuluyor zaten. Bekledim, yine ince modelini cikarirlar diye ama hic sasmadilar, ince corap uretmediler. Benden baska ince corap talep eden kimse yok mu gercekten cok garip.

Soru: kisa (bilek ustu), ince, astarsiz corap ariyorum (yazlik bu diyeceksiniz ama ben kisin da giyiyorum. Ozellikle evde sadece kisa corap giyiyorum). Decathlon, lc waikiki, koton vs vs. bilindik yerlere baktim zaten. Kimi hic guzel degil, kimi pahali olmasina ragmen dandik (mavi'den uzun corap almistim, birkac ay sonra cope attim). Pazardan, sokaktan da almam. İstanbul'dayim, biri eminonu'nde mi bir yerde corapci var, istedigin kalitede alabilirsin demisti ama bulamadim o mesaji. Nereden alsam, nereye baksam? Geleneksel yontemlerle corap edinemeyecegim belli ki. Bir corap icin dustugum hale bakin.

 
belki burada bulabilirsiniz.
www.coraptoptancisi.com

  • ilkot  (02.11.20 09:19:26) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.