[]

Antakya'da ciğer yiyebileceğim yer?

Geçen sene Adana'da salaş bir yerde ciğer yemiştim, tadını unutamıyorum.
Ege'de yaşıyorum normalde, birkaç haftalığına Antakya'ya geldim. Buranın yerel lezzetlerini deniyorum fakat ciğerden bahsedildiğini pek duymadım.

Güzel ciğer yapan yer var mıdır, varsa nerede yiyebilirim?

 
Tam bilmşyorum yer olarak . Ama hazır oraya gelmişken Nohut yemeklerine bak derim . Felafel, humus, musabbaha gibi.


  • Erva  (01.11.20 17:09:26) 
antakya'da yiyeceğin ciğer çok farklı bir şey olmayacaktır. güzel yapan yerler var ancak antakya ciğer açısından çok farklı bir şey sunmaz size.


  • bussuru1  (01.11.20 19:08:28) 
"Kırıkhan ciğercisi" ve/veya ciğeri yazan yerlerden uzak durun yeter.
(Yarı kırıkhanlıyım)

  • r evolution  (01.11.20 20:51:45) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.