[]

Kışın enerji düşüklüğü normal midir?

Sizde de var mıdır?

Enerji düşüklüğü, uykululuk, akşam erkenden uykunun gelmesi vs.


 
Bende de oluyor arada özellikle bugünlerde hem de. Kışa girdiğimizden sanırım. Fazla uykuyu hiç sevmezken uyku yetmez oldu. Çay, kahve soğuk su çarpma, erken kalktıktan sonra uyumamaya çalışarak savaşıyorum.


  • Amaranta ursula  (31.10.20 21:38:33) 
Son bir haftadır böyleyim ben de. İşte keyifsizdim, evde de hiçbir işe elimi atmadan camış gibi yattım. Sebebini anlayamadım.


  • elorelia  (31.10.20 22:09:55) 
d vitamini eksikliği olabilir. belirli seviyenin altında düşünce depresyon mutsuzluk yorgunluk ağrıya sebep oluyor. güneş almadığımız için dışardan takviyeyle alıyorum ben. günlük 3-4k iu.


  • lata  (31.10.20 22:11:38) 
Bugun yataktan kalktım kahvaltı bittiği gibi koltukta uyuyakaldım, sonra kanepeye geçtim. Uyandım ama kalkamıyorum, hava da bugün serin olunca.

Kışın böyle oluyorum ben. Hava sıcaklığı ve psikolojik halim durumu etkiliyor bende.
  • biseysorcaktim  (01.11.20 16:16:23) 
valla bana senelerdir her mevsim geçişi olur, hatta ilaç da yazıyorlardı.

herhalde bu sene daha dibe vuramayacağımdan hafif geçiyor
  • passion rules the game  (01.11.20 16:23:16) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.