Torku fındık ezmesinde son kullanma tarihi yazmiyor

Aşağıdaki linkteki Torku fındık ezmesinden aldım az önce migrostan. Eve geldim tam acacaktim bir tarihine bakayım dedim. Ne kapakta ne etikette hiçbir yerde yazmıyor üretim, son kullanma tarihleri. Nasıl olabilir böyle bir şey? Acmayip geri mi goturmeliyim?

Linki unuttum. Yazıyorum buraya.
www.google.com

  • sckxyss  (31.10.20 21:09:59)
bir şeritte rakamlar yazar ve bir aydaki kagitta centik seklinde yirtik olur. var mi oyle bir isaret

  • tunaktunaktun  (31.10.20 21:20:41)
migrosta stok yonetimi iyidir. hicbir sorun olmaz.

  • tunaktunaktun  (31.10.20 21:21:10)
Hiçbir yerinde yazmıyor 10 dakika inceledim ürünü. Bir şey olmayacağına kanaat getirip açip yedim, tadı normaldi.
@tunaktunaktun,
Macro.center'da son kullanma tarihi 4 ay geçmiş dondurma gordum. Macro bile bunu yapıyorsa hiçbirine güvenmem.
  • sckxyss  (31.10.20 21:43:42)
senden sonra baktim,torkuda hep kapakta minik
dot murekkeple yazili imiş. bu yazilar tinerle falan cok kolay
silinebiliyor ama yenisi de basilmamis. ben toplu alip da tarihi gecirdigim cook ezme yedim. hic bisey olmadi. bu arada favorim trabzon tarim findik ezmesi ya da
fiskobirlik. sirkulasyonu cok olan
yerlerden almak gerek. tabi yine uyanik olmakta fayda var. pimpirik yapinca hep ariza cikar :)
  • tunaktunaktun  (31.10.20 22:07:27)