[]

Arka Cam Rezistansı Sorunu

2017 Fiorino arka cam rezistanslarından sadece en üst iki çizgi ısıtma yapıyor. Diğerlerinde tık yok. İletken boya ile çözülecek gibi bir problem değil, üst iki çizgi hariç elektrik hiç gitmiyor sanırım.

Çözüm önerisi olan var mı?

İyi günler.

 
İletken rezistans boyası işe yaramıyorsa tek çare camın değişmesi.

Arka camı silerken yukardan aşağı değil de sağdan sola, çizgi paralelinde silmek lazım.
  • John Bloor  (31.10.20 13:00:21) 
Bu vakada camın silme yönüyle ilgisi yok, çünkü çizgilerde iletken boyayla tamamlanacak kesintiler yok. Üst iki çizgi hariç elektrik hiç gitmiyor.


  • joker hakki  (31.10.20 13:06:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.