hangi media player?

selamlar,

akilsiz monitoru akilli televizyon yapmak icin media player alalim diyoruz.

daha once duydugum bir tek mi box var, onun da s'i cikmis. chromecast, roku, amazon stick falan derken hic bilmedigim bir deryaya girmis buldum kendimi.

tecrubesi olan veya yakinlarda arastirmis olan birisi yorum yapabilir mi? normal televizyon kanallarini ve netflix youtube falan izleriz.

mi box s : 57 pound
roku premiere: 39 pound
chromecast : 30 pound
apple tv: 149 pound

chromecast diyorum ben her turlu ihtiyacini gorur. butce yetiyorsa yeni cikan "chromecast with android Tv" modeli, yetmiyorsa standard chromecast. chromecast de netflix'i, youtube'i bilgisayar yada telefondan cast yapacaksin.

  • crucio  (31.10.20 11:40:54)
bunlarda normal anten girişi vs. yok. normal tv kanallarını internetten izleyebilirsiniz ancak.

  • sutlu nescafe  (31.10.20 11:41:15)
bbc'ye para vermek istemedigim icin normal televizyonu da internetten izleyecegim orda yanlis anlasilma yok.

@crucio chromecast'te birden fazla cihazla baglanma konusunda sorun oluyor mu? evdeki tum aletler apple, onla ilgili bir problem cikar mi ? bir de teknolojisini bilmiyorum da telefonun/ bilgisayarin nekranini direkt tv'ye mi yansiyior? cast yaparken telefonu/ bilgisayari kullanamiyor muyuz?
  • fakyoras  (31.10.20 11:51:28 ~ 11:52:20)