Lazer yazıcı toner dolumu/muadil toner alımı: Nasıl yapmalı?

Merhaba,

Elimde HP 107w Lazer yazıcı var. Yazıcının toneri bittiğinde dolumunu nasıl yapmalıyım? Orijinal tonerler çok pahalı. Muadil mi almalı yoksa dolum yapan yerlerden doldurtmalı mı? Bir de muadil toner alacaksam bunun çipiyle ilgili ne gibi işlemler yapmam gerek ve bu işlemleri nasıl yapabilirim?

Yaşadığın ilde mutlaka toner dolumcu vardır, iyi iş yapan bir yerler vardır. Onu araştırıp dolum ile halletmek lazım derim. Muadil toner işi yaş olabilir. Dolum bana daha güvenilir geliyor ama bilgim olduğundan değil, götürdüğüm dolumcudan.

  • 1bir1bir1  (31.10.20 02:39:21)
Muadil al bir tane. N11de 40 lira falan. Elindeki toneri de 20 liraya falan doldurur toner işi yapan yerler. Onu da doldurt. İki tane olsun her zaman elinde, yedekte de 1 tane yani. Zaten kurumuyor, bozulmuyor. Acil bir şey olur lazım olur. Elinde 2 tane olması çok iyi olur.

Senin cihaz cipli cihaz mı onu bilmiyorum ama hpler genelde chipsiz. Problem olacağını sanmam
  • westblack  (31.10.20 10:01:10)