[]

Yabancılarla konusabilecegimiz bir uygalama var mı?

Live chat, OK Live gibi olmayan, duzeyli bir uygulama ariyorum.

Bir tane ingilizce ogrenme uygulamasi var mesela. Onun chat kismi da var. Pek kimse bilmedigi, yuzlerce kisi dolusmadigi icin oradan istedigine mesaj atip duzeyli bir sekilde konusabiliyorsun ama orasi da hintli, pakistanli dolu. Daha cok avrupali ariyorum, burada tek tuk var.

Evet durust olalim: amacim bazi kadinlarla duzeyli sohbet etmek. Var midir boyle duzeyli uygulamalar?

Aslinda ayni bahsettigim gibi bir uygulama daha olsa super olur ama.

 
Tandem


  • olaylar olaylar  (31.10.20 00:00:35) 
Reddit subreditlerinin chatlerini deneyebilirsiniz belki


  • the end of time  (31.10.20 01:27:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.