su geçirmez bot

hemen hemen 7 yıldır deichmann'dan aldığım botları kullanıyordum. suya çamura eyvallahı yoktu. fakat geçen sene kalıbı dinlendirdiler. tekrar deichmann'dan mı alsam bilemedim. aynı model olsa alacağım, ama yok.

onun yerine kinetix, slazenger filan bakıyorum. halihazırda satılan bir marka-model önerisi varsa havalar iyice bozmadan alayım. temel şartım su ve soğuk geçirmemesi.

teşekkürler...

Benim Greyder botlarim 6. senesinde su geçirmeye başladı. Greyder öneririm.

  • Amaranta ursula  (30.10.20 20:21:15)
ben iş yerinde giymek için buradan kundura aldım 6 ayda ikisi de büyükçe yırtıldı.

  • ya ben lan neyse  (30.10.20 20:29:52)
kışlık askeri botlara bakın

  • ankara06  (30.10.20 21:27:47)
www.morhipo.com
Hocam ben bu modeli aldım geçen sene. Hayatımda aldığım en doğru 10 karar arasına girer. Baktım da bazı yerlerde stok var ama fiyat çok ucuz geldi eğer güvenilirse çok iyi fiyat gerçekten.

  • spacevan  (30.10.20 21:38:59)
Greyder ve yds bakılabilir bence de.

  • giovanne  (30.10.20 22:41:26)
ben caterpillar kullanıyorum yıllardır ve su geçirdiği olmadı.

  • mg3929  (30.10.20 22:42:38)