istanbul'da nerede eşyalı ev tutayım?

ulaşım problemim yok, yaka farketmez. sabiha gökçen'i kullanıp istanbul'a geliyorum iş için ve en fazla maslak ile yenibosna'da işim. bazen de ümraniye civarı.

otel artık hem pahalı hem de pandemi meselelerinden dolayı güvenli gelmemeye başladı. eşyalı bir ev tutayım dedim bütçe max. 1100 tl.

1+1 olabilir, çok eski bina olmasın yeter desem sizce hangi mevkilere bakmalıyım? sahibinden'de tuzla ve beylikdüzü tarafında genelde bu şartlarda evler olduğunu gördüm. alternatif mevki yoksa bunlardan birinde kiralayacağım. bir de buradan fikir almak istedim. ne dersiniz?

1.100 liraya eşyalı tutacağın ev muhtemelen fuhuş merkezi olan sitelerden birindedir. beylikdüzü diye pazarlanan o evler de aslında esenyurt'ta. nezih olduğu için beylikdüzü yazıyorlar. bana bulduğun ilanlardan birkaçını gönderirsen daha isabetli yorum yapabilirim.

  • himmet dayi  (30.10.20 18:28:33)
Fuhuş merkezleri tam tersi pahalı oluyor. Dİğer türlü köylülerin arasında millet nasıl fuhuş yapsın

  • insomniac  (30.10.20 18:30:41)
Sabihayı kullanıyorsanız tuzla ve pendik’in senişehir semtine bakın. Bu sitede benim çok arkadaşım oturuyor öyle bir ortam olsa duyarlardı diye düşünüyorum.
www.sahibinden.com

  • cilekli pasta  (30.10.20 18:38:22)
@himmet dayi
pendik kurtköy, tuzla aydınlı/orhanlı, beylikdüzü/esenyurt mevkilerini soracaktım.

zaten @cilekli pasta da aydınlı önermiş. o civarda baya ilan mevcut ama lokasyon olarak baya uzak. çok da sorun değil hem yakın hem eşyalı hem de düzgün mevki diye tuttursak 2500 liradan başlamam lazım.
  • han20  (30.10.20 18:42:04)
Birbirinden alakasız lokasyonlar hep, sabiha muhit olarak saçma biyerde olduğu için evini oraya yakın seçme zira kimsenin evi sabihaya yakın değildir. Mecidiyeköy şişli okmeydanı yardır bence

  • docrivers  (30.10.20 18:43:19)
Anadolu yakası tercih edin ki gündüz yorulucaksınız akşam gerekirse iki saat dinlenin duş alın vs hop havalimanına geçin ordan hemen kırk saat trafik çekmeyin.
Tuzla mantıklı seçim bütçenize de uygun.

  • Aydan Dustum  (30.10.20 18:53:54)
1100 liraya sisliden ev tut. Gel bir de beni tut :)
Tuzla Evora tam sana uygun yer. Fiyaltara bakmadım biraz daha pahalı olabilir ama sabihaya yakın. Tam sana göre

  • dafuq  (30.10.20 22:47:16)
@dafuq
tuzla evora'da 1200 civarı. bakılabilir ama evora olacağına dumankayalar'da 200 tl kadar daha ucuz onlara da bakabilirim.

  • han20  (30.10.20 23:33:08)
Sitelere bakıyorsun ancak aidat ücretlerini hesaba atıyorsun değil mi? Dumankaya'da mesela en düşük aidat 600 tl, senin hesap birden 1700'lere çıkar. Evora bence de mantıklı bir seçim bu arada.

  • roket adam  (30.10.20 23:41:58)
@aidat aklımın ucundan dahi geçmemişti. Araştırıyorum

  • han20  (31.10.20 03:27:16)
Bu bütçe bu şartlar imkansız.
2000 lirayı bulur aidat dahil ve “eşyalı”1+1 ler. O da minimum.

  • rewlack  (31.10.20 12:32:13)