[]

1500 $ ile ne yapılır ?

ne yapılır derken seçenekler şunlar; taksidi 2024 ekimde biten 297 lira taksitli ( totalde 14267 lira) bir krediyi şimdi kapatırsam 5250 lira daha az ödeyeceğim. 1500 doları bozdurup krediyi mi kapatayım yoksa dolar kenarda dursun, krediyi de taksit taksit ödemeye devam mı edeyim ?
 
hocam dolar o zamana
ucar
doların dursun
taksit taksit öde
  • kingcyrax  (30.10.20 12:20:59) 
Ekonomi problemi gibi çözün, doların artmış haliyle elinize gelecek kazanç eğer kredi indiriminden az ise şimdi indirimden faydalanmak rasyonel bir çözüm olacaktır.

Edit: 2024 Ekim'i şimdi gördüm. Düşününce, doları tutmanın borç indirimini kompanse etmesi için ilerleyen zamanda doların 2024'e kadar 11,75 gibi bir değere erişmesi gerekiyor ki erişir. 11,75'e eriştikten sonraki her yükselme sizin için kazanç demektir.
  • Etanglement  (30.10.20 12:33:24 ~ 12:37:35) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.