[]

Maaşlı işsizlik.

Meslek geregi 5 aydir maaş alıyorum ama iş yapmıyorum. Yani " yattigimiz yerde 5k lira verseler de hic çalışmasak" diye fantezi kurulur ya, aynen o geldi başıma ama canim cok sıkılıyor. Kitap okumak dizi izlemek vs disinda bisey de yapmıyorum. Var mi tavsiyesi olan ?
 
Her maaşta belli bir miktar vereceğin fakir aile arayabilirsin yakın çevrende. Onlar da sevinmiş olur böyle bir işsizliğe .


  • Erva  (29.10.20 20:44:11) 
Meslek ne çok merak ettim? Evde bi enstrüman çalmayı deneyebilirsin.


  • mg3929  (29.10.20 20:51:38) 
niye fakirlere veriyor kendi parasını ben de onu anlamadım. boş zamanın çoksa kendini geliştirecek şeyler yap. borsa takip et, bitcoin, emlak piyasası, oto alım satma vs. boş vakit ve sabit gelir benim en büyük hayallerimden. belli bir zamandan sonra çalışmak zorunda kalmamak için alternatif gelir kapıları yaratmak için birebir uygun bir dönemdesin.


  • papuayenigine02561  (29.10.20 20:52:45) 
Benim oyle bir zamanim olsa butun enerjimi bir dil ogrenmeye ya da elimdeki yabanci dili cilalamaya harcardim.


  • cooperr  (29.10.20 20:59:53) 
Şu süreçte sadece 2 ay evden çalışabildim. Hayatımın en verimli dönemiydi. Gece 3'e kadar ilgi duyduğum şeyde kendimi geliştirdim. Sabah mesai başlamadan 1 dakika önce uyandım. Ne işimi aksattım ne uykusuz kaldım. Harcamam azaldı, içtiğim sigara azaldı, stres seviyem inanılmaz düştü, yediğime içtiğime daha çok dikkat edebildim.. şu kötü oldu diyebileceğim tek bir şey aklıma gelmiyor.

İçinde bulunduğun durumdan bir fayda sağlayabilmek ve bunun farkında olmak bence çok önemli.
  • IncredibleMau  (29.10.20 21:20:06) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.