[]

Bitkilerden anlayanlar bakabilir mi?

Merhaba
Ben şimdi çam dallarından ve kozalaklardan, kurumuş ağaç dallarından bir şeyler yapmak istiyorum.

Fakat çam dalları kurumasın ama yeşilliğini, tazeliğini korusun istiyorum.

Bunun için ne kullanabilirim?

 
Ağacı canlı tutmak dışında onu tam yapabilecek bir şey yok bildiğim.


  • JohnOakley  (29.10.20 18:40:56) 
Yapanlar var, görüyorum. Özel tasarım ürünler vs yapıyorlar. Ama bir ürün kullanıyorlar muhtemelen. Mesela kapı süsü yapan var anlamıyorum. Yabancı bir kaynakta görmüştüm, bir şey spreyliyordu. Ama ne olduğunu söylemedi. Canlı gözükmesi içinmiş.


  • makarnacanavari  (29.10.20 18:56:22) 
Sanırım Sprey vernik olabilir çözüm.
Bir de kurumuş şeyler için epoksi uygun bir tercih olabilir. Biraz ileri düzey bir çalışma için:
m.facebook.com
  • Erva  (29.10.20 21:11:20) 
Kurutmak istemiyorum. Epoksi ile masa yapmıştık aslında çok zor bir uygulama değil, sadece maliyetli. Harika bir şey. Ama sprey verniği araştırayım. Olabilitesi var gibi, denerim :)


  • makarnacanavari  (30.10.20 00:38:04) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.