[]

Bir kutu maske almak istiyorum, önerebileceğiniz var mı?

Öncelikle, denediyseniz Koçtaş'ta gördüğüm kutuyu soracağım.
50 tansesi 34 TL idi yanılmıyorsam. Kutuyu açtıktan sonra iade edemeyeceğim için sormak istedim burada. Burna denk gelen yerinde tel var mı, lastikleri kulakları acıtıyor mu? Ne kadar güvenli?

Ya da nerden alabilirim. Nerden almalıyım? Şimdiye kadar hep ordan burdan elime geçenleri kullandım. Ama artık düzenli olarak almak da istiyorum. Tavsiyelere ihtiyacım var.

 
Evony marka kullanıyorum ve memnunum
Tek var.
Kulağa geçen kısmı Lastikli genişçe bir kumaş gibi ince ip değil
 • kisa  (29.10.20 02:28:00) 
evony'yi çok övdüler ben de aldım, kisa +1


 • Bruce  (29.10.20 02:30:18) 
Evony Mopaş’ta var.


 • pass  (29.10.20 03:01:25) 
Hayat kimya üretiyor bi tane o çok güzel. Evony sanırım diğer arkadaşların tarifi de tutuyor. Değişik bi şey yazacakmış gibi başladığım bu cevabı +1 diyerek sonlandırıyorum.


 • nickimin hakkini veremedim  (29.10.20 03:28:55) 
forum.donanimhaber.com

bak adamlar burda tam 554 sayfa konuşmuşlar, tek tek piyasadaki bütün maskeleri inceleyip testler yapıyorlar en ince ayrıntısına kadar. maske hakkında aklına gelen tüm sorulara cevapları burada bulabilirsin.

genel olarak en beğenilen markalar are, b good, roll ve plase olarak evony.
 • zikardo  (29.10.20 05:51:14) 
ty.gl

Efso
 • baal  (29.10.20 07:50:22) 
evony al hocam diğerleri cidden korumuyor.


 • tantunisultansuleyman  (29.10.20 08:29:52) 
Evony şu an en iyisi. Alternatifte B Good
Evony nin tek kötü tarafı teli sanırım, teli tam şekil almıyor gibi bgood a göre. Ama lastikleri harika yüzünde maske olduğunu unutursun.

Üstte arkadaş bi donanımhaber linki atmış onu oku derim çok detaylı araştırmak istersen
 • infernalcadre  (29.10.20 09:24:36) 
Ben eczaneden b-good aldım geçenlerde. Kullandığım en iyi maskeydi. Evony denemedim hiç.


 • chihirovekohaku  (29.10.20 09:33:47) 
Ailemde bir acil uzmanı doktor var. Kendisinin tavsiyesi ile linktekini aldık.

aremedikal.com.tr
 • lancelot du lac  (29.10.20 11:37:03) 
Evony de meltblown filtre yok tek avantaji kumasi kalin ve kulak bantlari kulağı acıtmiyor. Hayat kimyanin dagitim agi genis oldugu icin de her yerde karsimiza cikiyor. Ben de aldim anneme acik havada yuruyuste takiyor sadece. B good su anda en iyi cerrahi maskelerden biri.


 • hindistan cevizi  (29.10.20 13:30:56) 
Evony de meltblown olduğu yazıyor bir çok yerde.
Kontrolü için bir yöntem söyleyebilir misin acaba hindistancevizi? Bakayım.

 • kisa  (29.10.20 21:48:53) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.