[]

iphone health uygulaması açılmıyor

Açılacak gibi olup hiç açılamadan kendi kendine kapanıyor. Aslında bazı diğer uygulamalarda da böyle olabiliyor arada. Telefonu kapatıp açınca düzeliyor bazen ama bunda işe yaramadı. En kötü uygulamayı kaldırıp tekrar kuruyordum ama health uygulaması kaldırılamıyor da. Bir öneriniz var mı? Genel olarak sebebi ne olabilir? Batarya değişeli de birkaç ay oluyor, sağlığı %100.
 
Ios son sürüm mü?


  • sta  (29.10.20 01:00:50) 
Evet ios son versiyon.


  • duyuru  (29.10.20 01:20:17) 
Apple destek’e yazsaniz?


  • kuehles blondes  (29.10.20 01:37:21) 
Telefon hafızası dolu değil. Support.apple’da yazılanlar da işe yaramıyor. Yazarım belki ama yine oraya yönlendirirler olmuyosa telefonu getirin filan derler diye düşündüğüm için yazmadım.


  • duyuru  (29.10.20 12:00:00) 
iOS son sürümde sağlık uygulamasında bazı mallıklar var. bende de aynı sorun vardı, saklama alanında da 1.5 tb yer kaplıyor gibi gösteriyordu. telefonu sıfırlayıp restore edince düzeldi.


  • roket adam  (29.10.20 14:57:57) 
sonradan hesap makinesi ve anımsatıcıların da aynı şekilde çalışmadığını fark ettim. 14.0.1'den 14.1'e update edince hesap makines ve anımsatıcılar düzeldi ama sağlık hala düzelmedi, son durum bu.


  • duyuru  (04.11.20 15:36:58) 
Sıfırlayıp restore etmediğin sürece düzelmeyecek.


  • roket adam  (04.11.20 20:28:49) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.