fırında balık

fazla uğraşmadan hangi balık ile yapayım? pratik tarifi olan varsa da alırım.

Palamut var bu ara, nefis.

  • invictae  (28.10.20 21:33:04)
Çipura' yı çok seviyorum ben. Çok da güzel ve pratik.
www.nefisyemektarifleri.com

  • Amaranta ursula  (28.10.20 21:37:21)
Levrek, çupra. Zeytinyağı sürün, tuz, karabiber ekleyin yeter. Ekstra bilgi: fırın kağıdı kullanın. Tepsiye limon dilimleri, balığın içine soğan halkaları , az tereyağ, defne yaprağı koyabilirsiniz.

  • ?  (28.10.20 21:40:28)
somon fileto/dilim artık her neyse. üstteki arkadaşın dediği gibi az tuz baharat, ver fırına 10 15 dakikaya hazır.

  • senolll  (28.10.20 21:55:37)
Çinekop/sarıkanat/lüfer.

Palamut fırın için çok da doğru tercih değil çünkü çok yağlı bir balık değil. Onu tavada pişirmek daha mantıklı. Şu anda balık mevsimindeyiz ve çupra, levrek gibi “çiftlik balıkları” tercih etmemeni öneririm.
  • silah taciri  (29.10.20 10:00:34)
Somon dilim veya fileto.

  • kumulatifvergimatrahi  (29.10.20 10:27:59)
gercekmutfak diye bir hesap var instagramda. muthis biri. ayagi yere basan, basit ve lezzetli tarifler veriyor. su aralar palamut, balik vb. paylasimlari var. bir bakin isterseniz.

  • 2oda1salon  (29.10.20 11:47:21)