[]

Tek kişilik çadırda kamp yapanlar korkmuyorlar mı?

Hırlısı var, hırsızı var. Art niyetlisi, yaban hayvanı, gecenin köründe doğanın ortasında nasıl kendini koyuverip uykuya dalabiliyor?
 
İki kişi olunca ne değişecek ki bu dediklerinize karşı? Kendine güvenen biri için yalnız da olsa problem olmaz.


  • havadakarada  (28.10.20 17:08:36) 
Ben de hep bunu düşündüm ama kimseye de bir şey olmadı. Belki jandarma yakınlarında bir yer seçiyorlardır.


  • excespeace  (28.10.20 17:10:20) 
Tabanca ve biber gazı oluyor yanımda.


  • antihero  (28.10.20 17:11:42) 
bu bir risk olsa da şehirler de gece pek güvenli değil ki. Dış ülkelerde kendi halinde yerde veya kaldırımda yatan evsizlere yapılan saldırı ve şiddet ihtimali, doğadakinden çok daha az bir ihtimal olarak görünüyor.


  • Erva  (28.10.20 18:08:35) 
tek başına kamp yapan birisi olarak güvenilir bir yerde olduğuma inanmıyorsam civarda başka kamp atanda yoksa genelde orada atmıyorum. ama güvenilir olduğuna inandığım bir yerse.

genel olarak insandan değilde yabani hayvanlardan korkuyorum bu arada. hırsız gelse tatava yapmam yanımdaki tüm değerli eşyaları veririm. zaten kamp yapacağım zaman yanımda fazla değerli eşya taşımıyorum.
  • belkider  (28.10.20 18:11:58) 
10 seneden fazladir bazen tek basima bazen grupla kamp yaparim hem normal gezinti vs icin hem av icin. Daha basimiza birsey gelmedi.
Cadirin etrafina mutlaka tuzak kurarim, yaklasan olursa zil calar. Uyanmis olursun ama birsey olmaz. Guvenilir yer bulmak zamanla gittigin yerleri taniyarak edinecegin bir tecrube, hic yalniz cikmadiysan ilk birkac sefer tecrubeli birileriyle gitmekte fayda var.

  • battal gemalmaz  (28.10.20 22:42:37) 
rahatına ve güvenliğine düşkün bireyler için uygun bir şey değil kamp. benim kamp yapacaklara tavsiyem genelde "yapmayın" oluyor.


  • 9kuyruklukedi  (29.10.20 00:02:36) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.