2009'dan beri arıyorum (Enstrumental Metal/Rock Temalar)

2009'da Üniversite 3. , 4. sınıfa giderken bu müzikleri tanıtım videolarında görmüş vurulmuştum, müzik diye bunlara derim bir elektro gitar bu kadarmı güzel melodik çalınır kalp atışlarını duygularını yükseltirir. Şimdi çoktan işe güce karıştık hala arıyorum bulamayınca video yapıp arayım dedim. Başıma bu kadar iş açacağını beni uğraştıracğını hiç tahmin etmemiştim kolay bulurum sandım ama nerdeeeee
15 tane müzik var. Bunların 13 tanesi kesinlikle aynı besteci, bilinmiyor. Tarzı orkestrası gıtarı coverına bakarsanız anlarsınız. Sadece 2 tanesini bulabildim videonun altına yazıldı. 13 tanesi bilinmiyor.
Araştırmalarım sonucu ulaştıklarım bunlar rusyadan olmalı ama tam emin değilim.
Aslında çözecek ip uçları var ama ben bir türlü çıkaramadım.

www.youtube.com

İlk videodaki 5. müziğin adı dolunay 'Полнолуние' ama benim videodaki aradığım coverlanmış hali. Alexey Thikamirov'un dolunay parçasının coverı.
İlk videoda 1,09 da resmen darbuka başlamıyormu? Buda bir ip ucu olabilir ama ben genede çıkaramadım. Buldurun beni sevinçten havalara uçurun kim bu esrarengiz büyük yetenekli sanatçı! Ömrün boyunca seni arayacağım kardeşşş

Arabadayım detaylı dinleyemedim.

Unknown 3 altyapısı dagda’s arp diye aratabilirsin.

Şu arkadaşı bir dinle,ben gece eve varınca hepsini dinleyip yine yazarım.

www.youtube.com
  • duptıs  (28.10.20 15:23:10)
duptıs, saol kardeşim evet alt yapı olarak benziyor. Benim aradığım müzikler böyle güzel melodilerin elektro cover hali bir albüm olmalı. Ama kesinlikle 2009 veya öncesinden olmalı dagda’s arp 2012 de yayınlanmış

  • mücrim  (28.10.20 15:35:58)
1. videodaki 5. parça aslen bu. Bunu elektro gitarla cover yapmışlar aradığım müzikte. Yani tek bizi bulduracak ip ucu bu ama ben bulamadım.
2:03 ten itibaren coversiz hali Alexey Tikhomirov - Полнолуние
vocaroo.com
  • mücrim  (28.10.20 15:57:16)