[]

kredi kartının limitini arttırmakla ilgili

bir ürün alıcam ve kredi kartımın limitini 1000 tl eksik. bankayı aradım diğer karttaki limitlerinizi düşürüseniz arttırabilirsiniz diyor.

diğer bankadan düşürdüm de bunun etkisi ne zaman olur?

tekrar tekrar limit artışı talebi vermek istemiyorum malum bankanın güvenlik şeysine takılmayalım.

var mıdır daha önce bu şekilde yapan?

 
esas sorunun cevabını bilmiyorum ama karta 1000 lira yatırıp yapabilirdiniz alışverişi.


  • hadsafhada  (28.10.20 14:25:45) 
bankalarda anlık bildiren de var günlük bildiren de. yarın muhtemelen olur. edevletten risk merkezi raporu alarak kontrol ederseniz orası güncel veriyi veriyordur muhtemelen.
bir yöntemde limit yükselteceğiniz bankanın uygulamasında veya sitesinde limit yükseltme yapma seçeneği olabilir, gelir bilgisini yükselterek de limit yükseltilebilinir.

  • surprise  (28.10.20 15:06:05 ~ 15:07:21) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.