[]

Şu Sineklerden Nasıl Kurtulurum?

1 aydır evde fotoğraftaki sineklerden var. Bakliyatlara baktık ettik orda bir sıkıntı yok, her yeri temizledik ettik ama gene bir yerden geliyorlar. Bunlardan nasıl kurtuluruz?
 
Giderlere bak. Tuvalet, banyo vs.


  • elitoangelito  (28.10.20 14:05:50) 
Bekleyen sular filan da etkili oluyor. Bir yerlerde oyle seyler var mi kontrol edin


  • red g  (28.10.20 16:12:17) 
akşamları evde çöp bekletmeyin. çöpü bekletmek zorundaysanız kapağı sıkıca kapalı olsun ya da ağzı bağlı. çöp kovasını değiştirerek sorunu çözmüşlüğüm var.


  • cliquot  (28.10.20 18:38:49) 
meyve sineği bu. bozulan veya bozulmaya yüz tutan şekerli meyvelerden olur. meyveleri kontrol edin. buzdolabındaki ezik üzümleri, çöpe atılmış çürük meyveleri uzaklaştırın.


  • kibritsuyu  (29.10.20 01:24:00) 
elitoangelito, red g +1

bathroom fly. bk. www.whatsthatbug.com
tr: lağım sineği. bk. www.teknikturk.com.tr
  • engelbert humperdinck  (29.10.20 01:29:47) 
mutfak dolaplarınızın altındaki boşlukları da güzelce temizleyin, annemin evinde de başımıza gelmişti ilaçlama kesin çözüm oluyor. çöp, giderler ve bozuk gidalara dikkat.


  • amugochi  (29.10.20 01:43:40) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.