[]

Lastik basınç ölçer önerisi

www.hepsiburada.com

Linkteki gibi bir şey mi almali yoksa dijitaller daha mı iyi?


 
aynısını kullanıyorum, tavsiye ederim. dijital olanlar bu kadar hassas degil ve sanırım kalibrasyon problemleri olabiliyor.


  • orient blue  (28.10.20 08:22:03) 
Bu kadar profosyonele de gerek yok hergün ticari olarak ölçmüyorsanız, ben daha ucuzunu uzun yıllardır kullanıyorum motosiklet için.


  • John Bloor  (28.10.20 09:59:36) 
Takip

-Meraktan soruyorum, benzin istasyonlarında hava bastığımız cihaz mevcut basıncı göstermiyor mu zaten? Neden bu cihaza ihtiyaç duydunuz.
  • kanlakarisikyagmur  (28.10.20 13:22:19) 
Yüksek performanslı motorcular ve bilinçli spor araba sahipleri benzinliğe gitmeden, lastikler soğukken doğru hava basmak ister genelde.

Benzinliğe kadar gidince lastik ısınıyor ve hassas sonuç almak zor, istasyonlardaki saatlerin kalibresinden hiç bahsetmiyorum.

Ha bir de bisikletçiler var, şehir dışı arazi şartlarında kullananlar var. Her zaman bir pompa ve küçük bir saatin çantada olması iyidir.

Sıradan arabalar için gerekli değil yani, ben motorumda kullanıyorum işyerindeki arabalarda lastik 36'dan 20'ye düşene kadar farketmiyom bile çoğu zaman.

Ha bak yine aklıma geldi, hidrafor gibi taşıt olmayıp da havaya ihtiyacı olan alet/cihazlar da var.
  • John Bloor  (28.10.20 14:18:09) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.