[]

StayFocusd sorusu

Merhaba!

Mesai saatleri içinde Stayfocusd kullanıyorum orada burada vakit öldürmemek için. Ama bir tane siteyi şöyle bir-iki hafta kadar falan tamamen bloklamak istiyorum. Stayfocusd içerisinde sadece tek bir siteyi bu şekilde ayrıca bloklamama izin verecek bir sistem var mı? Yoksa o site için başka bir uzantı mı yüklemeliyim? Biraz araştırdım ama cevap bulamadım. Nuclear option tam beklentimi karşılamıyor sanırım, çünkü dediğim gibi tek site için istiyorum. Çok teşekkürler!


 
firefox'ta leechblock eklentisi var gayet iyi. saat ve gün ayarı da var. ayrıca farklı site grupları da yapabiliyorsunuz. bolca seçenek var içinde.


  • curious mind  (28.10.20 00:17:48) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.