[]

Yağlama hazır lavaşla da olur mu

Unonun lavaşları var ya lastik gibi olanlar onun üstüne de kıymalı harcı koysak yağlama gibi olur mu sosu kıyması aynen yağlama gibi olacak yani sadece hamur hazır alıcaz.
 
Olur olur. Ama lavaşları iyice yağlaman lazım. (


  • etna  (27.10.20 22:29:31) 
uno'nun lastik lavaşlarıyla olmaz hocam. adı lavaş ama onlarla dürüm bile olmuyor. ekşi ekşi, yımış yımış ne biçim bir lavaşsa anlamıyorum. nimetii beğenmiyor gibi olmayayım da, yağlama da pek olmaz gibi yani ne bileyim.

git bi dürümcüye, çiğ köfteciye, normal lavaş al. böyle üstüne yağ sürünce emecek dokuda. hatta çiğköfteciden bir porsiyon çiğ köfte al, biraz fazla lavaş iste. yuvarlak yuvarlak kesip yaparsın.
  • kibritsuyu  (27.10.20 23:34:41) 
Lavas yapan pideci tarzı yerler oluyor. Onlara yaptır. Ya da satan fırın vardır belki. Doğu da var bu kültür. Oranın esintilerini veren fırın, pideci tarzı yer illaki vardır.


  • westblack  (28.10.20 00:19:44) 
marmara bölgesindeyseniz her yerde suriyeli lavaşçı dükkanı var zaten. en güzel onlarınkiyle olur.


  • bisorumvargaliba  (28.10.20 02:54:55) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.