Üniversite Kütüphanelerinde Arama

Arkadaşlar merhaba, bir kitap arıyorum şu anda sadece Bilkent Merkez kütüphanesinde var. Ben İstanbul'da yaşıyorum. Şimdi bu kitabı nasıl elde ederim bilmiyorum. Kitap sadece Amerika'da satışta ve 1000 tl. Tek tek girip aramamız mı lazım kütüphanelere?

booksc.org
www.loc.gov şu iki siteye bir bakın, belki vardır.

  • penceredengorunenmorbina  (27.10.20 16:47:37)
kitap ne? fiziksel olarak mı lazım?

  • aynose  (27.10.20 16:56:07)
@aynose

www.kisa.link

kitap bu, herhangi bir formatta lazım. okuyup alıntılama yapacağım.
  • iddaaci  (27.10.20 17:02:41 ~ 17:04:33)
@eileengray bütününü okumam gerekiyor. zahmet vermeyeyim. başka yollar arayabilirim.

  • iddaaci  (27.10.20 17:28:06)
şuradan toplu arama yapabiliyorsunuz: www.toplukatalog.gov.tr
aradığınız kitap Bilkent - Merkez | Hacettepe - Beytepe | Kocaeli - Merkez'de görünüyor. kitabı üniversite kütüphaneniz aracılığıyla bunlardan birinden istetebilirsiniz. göndermeme ihtimalleri var tabii ama zamanınız varsa bir deneyin derim.

  • ganbatte  (27.10.20 17:43:30)
Open libraryde mevcut canım kardeşim. Hesap aç, borrow et, 2 hafta tepe tepe kullan ne ihtiyacın varsa.

openlibrary.org
  • JohnOakley  (27.10.20 19:17:50)