[]

aöf hk.

merhaba,

öncelikle linçe karşıyım. geçen ay aöf'e kaydoldum ama gerçekten ne yapmam gerektiğini bilmiyorum. sitelerinin tasarımı bana karmaşık geldi. 1. sınıf olduğum için derslerin otomatik seçilmiş olması lazım. dersleri nereden bulup izlicem ve kitapları nereden bulacağım?


 
ekampus de canlı dersleri izleyebilirsin. eski kayıtları bulabilirsin. kitapları da orada bulabilirsin. canlı dersler de 2 kasımda baslıyor. ayrıca anadolu üni ve aöf'ü sosyal medya hesaplarını takip et. duyurulardan geri kalma.


  • koela  (27.10.20 11:37:39) 
e kampüste kitaplar ve dersler mevcut. 1.sınıfta ben kendi derslerimi seçtiğimi hatırlıyorum.


  • madurumdamadurum  (27.10.20 16:02:41) 
Eğer telefondan çalışırım diyorsanız appstore veya android marketten “aöf” yazınca ilk çıkan uygulamadan giriş yapın.

Yok bilgisayardan da bakayım derseniz ekampus.anadolu.edu.tr var.
  • Unde bach canim  (27.10.20 20:38:29) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.