[]

windows 10 güvenli mod

Shift ve f8 çalışmadı
 
Bazı bilgisayarlarda F5 de olabiliyor diye hatırlıyorum. Bütün F tuşlarını spamlayın :)


  • kalifiye balta sapi  (26.10.20 22:19:06) 
Windows 10'da tuş kombinasyonu ile değil de; Başlat'a msconfig yazıp sistem yapılandırmasını çalıştırın. Gelen menüde önyükleme sekmesinde güvenli önyüklemeyi aktif hale getirin ve bilgisayarı yeniden başlatın. Güvenli mod'a böyle girersiniz.


  • buck rogers  (27.10.20 00:28:37) 
@buck rogers bilgisayar açılmıyor.
@kalifiye balta sapi denedim yemedi.
Hatta Win10 pe ile boot etmeyi denedim onla da mavi evran verdi. Sabit bir kaç hata dönüp duruyor.
Linux ile boot etmeyi deniyecem
  • hitsumo  (05.11.20 17:01:25) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.