Galatasaray Forma Üreticisi

Bunlarda hiç mi göz nizam yok? 2020-2021 sezonu formaları sizce de çok berbat değil mi? Bugün 2 tane forma aldım yurtdışına göndermek üzere. Yeni sezon siyah aldım ikinciyi de yeni sezon almaya içim kaldırmadı geçen sezonun parçalısını aldım. Allah aşkına umbro nun şu formaları bunlardan 10 kat daha güzel değil mi?www.instagram.com çok mu zor böyle forma yapmak? www.instagram.com

bu konuda da ne yazık ki yine yönetim suçlu. nike her sezon başında kulübe 5-10 farklı kreasyon götürüyor, yönetim içlerinden seçiyor.

  • makarnavodka  (26.10.20 21:22:26)
Tc ligine en düşük kalite forma üretiliyor yüksek kurdan dolayı. Hele taraftar formaları 3. Kalite. O yüzden katalog forması genelde :)

  • westblack  (26.10.20 21:33:17)
Malesef kurdan dolayi futbolcuların giydiği forma satilmiyor resmen. Futbolcuların üstünde beğeniyorum ama taraftar formasi baya düşük kalite.

Bu arada nike nasil 10 tane yolluyor kulüp seçiyor? Benim bildiğim böyle bir şey yok. Kaynak var mi?
Nike gitsin, bir daha o kadar para veren de bulunmayacak malesef...
  • logisticsmanager  (26.10.20 22:50:19)