[]

Sözlükte özel mesajla hakareti moderasyona nasıl bildiriyoruz?

Sb
 
özel mesaj derken nerede özel mesaj, sözlükte mi, duyuruda mı, başka bir yerde mi, nerede?

duyuruyu bilmiyorum, sözlükte mesaj arabiminde gelen mesajda üç nokta var. "bildir" diye (tarayıcı ile girersen). ona basabilirsin.

ama bir işe yaradığını görmedim :D
  • tabudeviren  (26.10.20 18:58:16) 
beni lanetli çaylak yaptılar bir hafta. yani işe yarıyor :)


  • stewie  (27.10.20 00:17:17) 
Ben iki kez lanetlendim bundan sebep ki ikincisi zaten kurmacaydı (moderasyon yalandan sizi cezalandırabiliyor bunu bahane edip).

Yani evet iş görüyor.
  • Avoiding The Puddle  (29.10.20 10:15:46) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.