[]

Antakya'nın musluk suyu içilir mi?

Bir ay kadar burada kalacağım. Çoğu su markasını denedim ve nedense hiçbirinin tadını beğenmedim. Biraz musluk suyunu andırdı, tatsız.

Direkt veya kaynatarak musluk suyunu içebilir miyim?


 
hoşgeldiniz diyerek başlayayım; doğrudan musluk suyu içmiyorum, ama "içilmez" de demem. mitsubishi cleansui musluk filtresi kullanıyorum. Kaynamış su da sağlık açısından her türlü içilir, ama tadı güzel olmaz.


  • r evolution  (26.10.20 15:23:13) 
iciliyor.


  • turbo sadık  (26.10.20 17:05:08) 
Çok mecbur kalırsan iç. Sorun yok.


  • Erva  (26.10.20 20:59:54) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.