[]

Sizi rahatlatan dizi ya da programlar?

Son günlerde böyle kafamı rahatlatan, stresi azaltan programlar bakiyorum

Normal dizi olarak justified ve bosch. Ozellikle ana karakterlere bir şey olmuyor olmasi ve dizinin sonunda olmeyecek, dram yasamayacak olmalari kafami rahatlatiyor. Ncis de benzer etkide misal (arada bazi karakterlerin ölmesi disinda).

Normal program olarak da son zamanlarda mortimer&whitehouse gone fishing. Ya reslen comfort foodun tv programi hali. Izlerken kendimden geciyorum, nehir kenarina oturup muhabbet eden benmisim gibi ama cok kisa ve simdiden 3. Sezon bitti.

Hem ilki gibi dizi hem de ikincisi gibi rahatlatıcı (bir nevi asmr gibi) program tavsiyeleriniz var mi?

Bunlara ek olarak Office, ron swanson youtube klipleri de cok izliyorum nedense onlarda da ayni etki var.

 
Hasan Can Kaya


  • pass  (26.10.20 02:04:41) 
Sex Education'un çekildiği yerler, renkleri, pozitif havası.


  • kaset  (26.10.20 02:08:15) 
Shtisel dizisi. Aşırı sakinleşiyorum.


  • megalomaniac  (26.10.20 02:09:16) 
RuPaul's drag race. Çünkü soğuk espriler, çünkü renkli kıyafetler, çünkü dans düellosu, çünkü mama Ru :D cidden çok güzel zihin boşaltıyor yoğun bir günden sonra


  • helena  (26.10.20 02:09:51 ~ 02:11:44) 
Modern family


  • elorelia  (26.10.20 08:27:09) 
shtisel +1 2 defa bitirdim hatta.
it crowd
coupling
youtube'da restorasyon kanalları var. bigstacked kanalında metal atıkları eritip kalıba döküyor. tırcıların videoları var. enver tuna, hüseyin mutlu, can ekler. polonyalı bir kız var.
  • sutlu nescafe  (26.10.20 10:15:23) 
The Office.

Daha önce izlememiştim, kısa bölümlerle acayip kafa dağıtıyor.

O olmayınca south park'ın eski bölümleri.
  • barabas  (26.10.20 10:23:31) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.