20 inç jant pdw

Merhaba,
Aracimda 20inch jant var ancak orijinal değiller (ikinci el alınmış araba).
Orijinale çevirmek için bunları elden çıkartmak istiyorum. Bildiğim tek şey pdw marka ve 20 inç lastik takılı olması.
Özelliklerini nasıl öğrenirim ve nereye satabilirim acaba? Yol gösterebilecek var mıdır?

yanaginda yazar.
letgo'dan falan patir patir satarsiniz.
capini ve enini metre ile olcebilirsiniz lastik ozellikleri de yanaginda yaziyor zaten.
biz eski superb'e yalovadan passat janti almistik 3.500'e jant ve lastiklerle beraber her sey de piril pirildi.
letgo idi buradaki arac.
sahibinden letgo deneyin.
  • turbo sadık  (25.10.20 20:53:50)
photos.app.goo.gl
Fotoğraflar bu
Tek jant fiyatı miydi acaba turbo?
  • kisa  (25.10.20 20:57:10)
hayir 4 lastik 4 jant :) ama cidden cok iyi fiyata almistik. o fiyata sadece jant alirdim normalde. ayrica evet lastigin ebatlari da aynen orada yaziyor. onlar da lastik ebatlari.

  • turbo sadık  (25.10.20 20:59:35)
Kaça satmaliyim acaba?

  • kisa  (25.10.20 21:04:26)
tekerleği söktüğün zaman, şu an lastik içerisinde kalacak yerde basmışlardır tam olarak marka ve özelliğini.

bence jant bu;

aaaindustryinc.com

buradan yola çıkarsın.
  • rain when i die  (25.10.20 21:12:30)
emsallerine bakiver. lastiklerin biraz eski gibi. jantlarin iyi ama catlak kirik vs yoksa iyi eder.

  • turbo sadık  (25.10.20 22:08:21)