[]

Acıbadem Muayene Ücretleri

Son zamanlarda paralı şekilde Acıbadem hastanesinde muayene olan oldu mu? Ne kadar alıyorlar?

Mesela Avusturya hastanesi 150 lira gibi bir şey alıyordu, SGK'lıyım ama hastanelerin anlaşması yok zaten. Acıbadem de az çok aynı alıyorsa evime yakın olan Acıbademe gideceğim.

Teşekkürler

 
Her doktorda farklı.sana yakın olanı ara ne yapmak istediğini,sgk nı falan söyle,ne kadar ücret ödeyeceğini söylerler.kontrolde ne gibi ekler olacağınıda öğren mutllaka,(ultrason vs)


  • duptıs  (25.10.20 17:08:26) 
sadece muayene olacaksan ve sadece doktor unvanli biriyle goruseceksen hicbir sigortanin olmadigi durumda 250-260 arasi oluyor. sgk anlasmasi yok diye biliyorum ama emin olamadim. docent veya prof olursa gorusecegin kisi ondan fark aliyorlar bu arada. cagri merkezi bilgi verebilir belki.


  • in vino veritas  (25.10.20 17:11:30) 
kadın doğum prof. 750 tl.


  • iddaaci  (25.10.20 17:20:55) 
Halkalıdaki hastanesi anlaşmalıydı, onun dışında Acıbadem, Memorial gibi hastaneler 300'den başlıyor.


  • kaset  (25.10.20 17:37:35) 
Uzman doktora dün 82 tl verdim özel sağlık sigortasıyla, normal fiyat 420 civarı. Ünvana göre artıyor, uzman sanırım 2. Basamak emin değilim. %20 sgk indirimi oluyor acıbademde bildiğim kadarıyla ama çok emin değilim ne kadar olduğundan. Bu bilgileri telefonla arayınca veriyorlar, başka yerde yazmaz. Aramanızı öneririm.


  • galileo figaro magnifico o o o o  (25.10.20 18:15:00 ~ 18:19:28) 
Altunizade,Onkolog,Prof, 650lira artı 75lira kan tahlili ,sgk lı fiyat.


  • arenas  (25.10.20 20:31:24) 
1
buraya yazılanların hakları Sir Anthony Hopkins'e aittir.
yazan eden compumaster, ilgilenen eden fader
modere edenler angelus, Artibir, aychovsky, baba jo, basond, compumaster, deckard, duyulmasi gerektigi kadar, fader, fraise, groove salad, kahvegibi, kaymaktutmayansicaksut, kibritsuyu, monstro, pandispanya, robin, ron dennis
bu sitede yazılanların hiçbiri doğru değildir. site içeriği küçükler için sakıncalı olabilir. yazılardan yazarları sorumludur. kaynak göstermeden alıntılanamaz. devlet tarafından atanmış bir kurumun internet üzerinde kimin hangi bilgiye ulaşıp ulaşamayacağına karar vermesi insan haklarına aykırıdır. web siteleri kullanıcıların istekleri doğrultusunda bağlandıkları yerlerdir. kullanıcılar isterlerse bir web sitesine bağlanmayabilirler. bu güçleri ve imkanları mevcuttur. bir kullanıcı bir siteye bağlanmak istiyorsa bu onun tercihi ve hakkıdır. bağlanmak istemiyorsa bu yine onun tercihi ve hakkıdır. halkın kendisine hizmet etmesi için görevlendirdiği kurumlar hadlerini aşıp halka neye ulaşıp ulaşmayacağını bilmeyen cahil cühela muamelesi edemezler. ebeveynlerin çocuklarını sakıncalı içeriklerden koruması için çok sayıda bedava ve ücretli yazılım mevcuttur. bu yazılımlar bir web tarayıcısını kullanmaktan daha karmaşık teknik bilgi gerektirmemektedir. devletin milletini küçük düşürmesi ve ebleh yerine koyması yasaktır. Skimlinks ile linkler üzerinden yönlendirme payı alınmaktadır.