Daha

Hakan Günday'ın çeşitli kitaplarını okudum. Ruh sağlığım için araya vakit koyarak Hakan Günday tüketiyorum. Zaten genelde aynı temalar ve tonlar üzeridne gezindiğinden tekrar olmamış oluyor.

Daha'yı okuamadım. Elimin altında da yok. Baktım Netflix'e filmi gelmiş.

Normalde kitabını okuduğum eserin görsel olarak sonradan hiçbir şeklinde tüketmeyi tercih etmedim. Sevmiyorum zihnimde kendi yarattığım tarzda kalması için.

Ama Daha'yı okumadım. İzleyen ve okuyan arkadaşlar ne dersiniz?

Bu sefer de kitabını okumayayım direk izleyeyim öyle kalsın diye düşündüm ama değecekse eğer.

İzle fena olmamış okumaya gerek yok der misiniz yoksa kitabını mı alayım ?

Kesinlikle kitabı oku.

  • antihero  (25.10.20 15:22:04)
Kitabini da okudum filmini de izledim. Film kitapla birebir degil. Klasik kitap uyarlamasi hayal kırıklığından bahsetmiyorum filmde. Film zaten yarim kalmisti. Yapimcisi da soylesi de devam filmi dusunduklerini soylemisti. Kitabin ilk yarisi vardi diyelim filmde. Kitapta olmayan bikac sey de eklenmişti filme. Tugba Buyukustunlu sahneler mesela. Genel olarak etkileyici bi film zaten Hakan Gunday da senaryo danisma ekibindeydi kitaptan cok kopuk olmasi da beklenmezdi. Oyunculuklarda cok iyi basroldeki cocugun ilk filmiymis mesela ona ragmen cok iyiydi. Ben sadece Ahmet mumtaz Taylan oyunculuğunu sevmiyorum. Tek tip duz bi oyunculugu var.

  • hindistan cevizi  (25.10.20 17:28:50)
Izle kesinn

  • optimistbakunin  (25.10.20 23:15:44)