A101e kiwi kahve makinesi geliyor

Evde iyi bir tane var da ofis için idare eder bir şey alayım diyorum. Alınır mı?

Bir de kahveye neden köpürtülmüs süt konuyor? Sütü ısıtıp koysak köpürtmeden ne olur ki :)

Alınır plastiği kötü değil

Süt neticede aynı süt köpürtünce görüntü ve doku veriyor, sadece ısıtıp eklenirse yine aynı tat olur farketmez
  • freebird5406_2  (25.10.20 09:02:44)
Daha önce gelenlerden arkadaşım almıştı. Plastik kokusu oluyor. Ben kendi evimde www.google.com modelinin bi iki alt versiyonunu kullanıyorum. 2018'de denk gelmişti 99 TL'ye almıştım. Bence indirim vs bekleyip bu tarz bir şey almak daha iyi olur. Kiwi çok kaliteli değil.

Sütün köpürtülmesi süte kıvam verir bu şekilde barışta sütü kullanarak şekil şukul hareketler yapabilir. Kıvam ve köpüğümsü doku latte mocha vb 2. Nesil kahvelerde tercih ediliyor. Köpürtme yani şoklama denilen işlem sütün ocakta yavaş yavaş pişirilmesinden daha kısa sürüyor. Kişi 4 5 saniye içinde sıcak süt elde edebiliyor. Bu nedenle özellikle baristalar tarafından tercih ediliyor. Kullanımı da kolay kısaca.
  • manuelka  (25.10.20 09:38:29)
aynı şeyi gördüm almayı düşündüm ben de ama şöyle şeyler duydum.

650w düşük dediler. Kahve soğuk olabilir, ısıtmak için daha çok elektrik yakabilir.
Plastik kokusu.

bunun yerine 160 tlye sinbo önerdi sorduklarım.
  • jackyr  (25.10.20 11:20:47)
Sinbo 130 liraya düşmüş hocam Amazonda

  • mezarkabul  (30.10.20 18:13:01)