Kronik hastaların ilaç temini

Annem kronik şeker hastası raporlu şeker ilacı var ilaçları bitti en son Mayıs ayında onun kimliği ile gidip kızı olarak ilacını almıştım. 65 yaş üstü değil. İlaçlarını hala ben alabiliyor muyum? Yakın zamanda 1. Derece akrabasının ilacını alan var mı?

ben kayım pederin ilaçlarını alıyorum kimliği ile sistemde görüyorlar raporu veriyorlar kimliği ile onun adına aldım diye imza attım.

  • basond  (24.10.20 22:13:02)
En son ne zaman aldınız acaba? Benim için önemli.

  • ceann deas  (24.10.20 22:13:41)
edevlet şifresi varsa veya banka hesabı varsa onu kullanarak edevlet üzerinden rapor sorgulaması yapabilirsiniz. en basitinden ise eczaneyi arayıp öğrenebilirsiniz. benim raporum kasım sonuna kadar uzatılmıştı en son.

  • sutlu nescafe  (24.10.20 22:15:12)
@ceann iki hafta kadar önce aldım

  • basond  (24.10.20 22:17:30)
@sutlu nescafe raporu devam ediyor zaten yine de teşekkürler.

@basond çok teşekkür ederimm
  • ceann deas  (24.10.20 22:18:36)