AÖF kaydı ders seçip harç yatırmama rağmen pasif görünüyor

Merhaba arkadaşlar,

14 Ekim'de AÖF derslerimi seçtim, 15 Ekim'de de harcımı ödedim. Ondan sonra salak gibi bir daha girip bakmadım onaylanmış mı onaylanmamış mı diye. Kayıtlar bitmeden bir iki gün önce hatırlatma maili geldi ders kaydının son günden önce yapılmasını tavsiye eden. Mail gelince aklıma düştü girip bakmak ama yine unuttum ta ki bugün saat 3:30'da aklıma gelene kadar. Tabi süre bitti.

O sırada girip baktım ne durumda diye bir de ne göreyim kayıt bilgisi pasif yazıyor. Beynimden vurulmuşa döndüm. Çünkü 400 TL'ye yakın para bayıldım bu utanmazlara. Tüm sınavları uzaktan falan yapmalarına rağmen utanmadan harçları iki katına çıkarmışlar. En çok da bu zoruma gidiyor. Zaten iş yok güç yok. Benim için büyük para. Şimdi o kadar param boşuna mı gitti yoksa sonra güncellenir mi? Eğer pasif kalırsa yapabileceğim bir şey var mı bu paranın üstüne soğuk su içmekten başka? Para iadesi falan da yapmıyomuş utanmaz herifler. Vereceğiniz tavsiyelere ihtiyacım var. Teşekkür ederim.

kayıtlar uzatıldı 29 ekime kadar. sisteme girince kaydımı aktifleştir gibi bir buton vardı yanlış hatırlamıyorsam oralara bir göz atın. yine olmazsa pazartesi günü büroyla ya da 444'lü numarayla iletişime geçersiniz.

  • hadsafhada  (24.10.20 17:39:05 ~ 17:39:26)
Onaylanmamistir daha. Büro seni arar muhtemelen pazartesi bir sıkıntı varsa. Ya da sen ara büroyu.

  • westblack  (24.10.20 19:22:42)